Φωτογραφική έκθεση του γνωστού φωτογράφου, δάσκαλου και θεωρητικού της φωτογραφίας Πλάτωνα Ριβέλλη που διοργανώνει το Πολιτιστικό Ίδρυμα Ομίλου Πειραιώς.
Η έκθεση πραγματοποιείται στο πλαίσιο του σεμιναρίου «Εισαγωγή στην Καλλιτεχνική Φωτογραφία».
Φωτογραφική έκθεση του γνωστού φωτογράφου, δάσκαλου και θεωρητικού της φωτογραφίας Πλάτωνα Ριβέλλη που διοργανώνει το Πολιτιστικό Ίδρυμα Ομίλου Πειραιώς.
Η έκθεση πραγματοποιείται στο πλαίσιο του σεμιναρίου «Εισαγωγή στην Καλλιτεχνική Φωτογραφία».