Διαδικτυακή διάλεξη του Παναγιώτη Ιωσήφ (Μουσείο Κυκλαδικής Τέχνης / Radboud University, Nijmegen) με θέμα «Late Seleucids: What did they do with their money?».
Η διάλεξη πραγματοποιείται στο πλαίσιο των Νομισματικών Συναντήσεων – «Ιωάννης Τουράτσογλου» που συνδιοργανώνονται από τη Βελγική Σχολή Αθηνών (EBSA), το Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ), το Εθνικό Ίδρυμα Ερευνών (EIE-IIE/TEPA) και τη Γαλλική Σχολή Αθηνών (EFA).
Για εγγραφή προκειμένου να παρακολουθήσετε τη διάλεξη, πατήστε εδώ.